Strona głównaPcMod.plNewsyZalman ZM-PC100 i ZM-PC200 - kamerki z płynnym obrazem HD

Zalman ZM-PC100 i ZM-PC200 – kamerki z płynnym obrazem HD

Zalman wprowadził do sprzedaży dwie kamerki internetowe: ZM-PC100 i ZM-PC200. Oba modele posiadają wbudowany czuły mikrofon, zapisują filmy o płynności 30 FPS, a także rejestrują obraz odpowiednio w rozdzielczości 720p i 1080p. Kamerki mają funkcję automatycznego balansu bieli, dzięki czemu wyświetlany obraz jest już skalibrowany.

Obiektywy urządzeń wykonane są z odpornego na zarysowania szkła o dużej przepuszczalności światła, co sprawia, że otrzymany obraz jest jaśniejszy i wyraźniejszy niż w przypadku kamerek z plastikowymi szybkami.

Kamerki posiadają funkcję detekcji i śledzenia twarzy, dzięki czemu każda zmiana pozycji głowy jest rozpoznawana przez urządzenia. Widok można dowolnie przybliżać, wykorzystując opcję przybliżenia cyfrowego.

Zalman ZM-PC100 i ZM-PC200 można wygodne umiejscowić na biurku lub zamocować na krawędzi monitora, a pierwsza z nich jest wyposażona w przycisk umożliwiający zapisywanie na dysku statycznych obrazów.

Dużym udogodnieniem jest automatyczna instalacja kamer w systemach Windows – wystarczy podłączyć je do portu USB komputera (UVC – USB Video Class).

Sugerowane ceny detaliczne kamery Zalman ZM-PC100 – 79 zł brutto, a Zalman ZM-PC200 – 99 zł brutto. Urządzenia objęte są dwuletnią gwarancją producenta.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać