ASTRO Gaming ASTRO C40 TR

ASTRO Gaming wprowadził do sprzedaży w Polsce kontroler ASTRO C40 TR. Urządzenie należy do najlepiej sprzedającej się serii Tournament Ready (TR). Jego największymi zaletami są modułowość i konfigurowalność. Nowy kontroler jest oficjalnie licencjonowanym produktem PlayStation 4. Dodatkowo współpracuje również z komputerami PC z systemem Windows.

Kontroler ASTRO C40 TR wykonano z najwyższej klasy komponentów. Został on zaprojektowany we współpracy z profesjonalnymi graczami dla nich samych. Jego cena na oficjalnej stronie producenta wynosi 199 Euro. W Polsce ma być dostępny w przedziale między 940 – 1000 zł.

ASTRO Gaming ASTRO C40 TR

WYMIENNE MODUŁY DRĄŻKÓW:  Szybka i łatwa wymiana modułów Analog Stick lub D-Pad w celu zapewnienia stałej, precyzyjnej pracy. Wymienne nasadki drążka zapewniają dodatkową możliwość dostosowania pod indywidualne preferencje, dla uzyskania przewagi and przeciwnikiem.

ASTRO Gaming ASTRO C40 TR

ZINTEGROWANE, ODPINANE PRZYCISKI TYLNE: Optymalne rozmieszczenie tylnych przycisków dla zapewnienia najwyższej ergonomii poprawia precyzję w krytycznych momentach rozgrywki. Możliwość odwzorowania usprawnia działanie sterownika dla każdego gatunku i stylu gry, poprawiając jednocześnie czas reakcji i dokładność. Możesz mapować przyciski i zapisywać nowe ustawienia bezpośrednio na kontrolerze bez konieczności stosowania oprogramowania komputerowego.

Oprogramowanie ASTRO CUSTOMIZATION SOFTWARE: Oprogramowanie ASTRO umożliwia personalizację kontrolera, dzięki czemu zwiększa jego wszechstronność i dokładność. Umożliwia także tworzenie profili, które mogą być przełączane bezpośrednio z poziomu sterownika. Dostosuj czułość wyzwalacza i drążka, przyciski zmiany mapy, dostrajanie korektora, wyjście audio, wyjście mikrofonowe i sygnał boczny, według własnych preferencji!

TRYBY WIRED/WIRELESS: Z wbudowanym przełącznikiem trybu pracy możesz szybko przełączać się pomiędzy trybem pracy na kablu, a bezprzewodowym 2.4 GHZ firmy ASTRO. Obydwa oferują niskie opóźnienie, co przekłada się na wydajność I pracę bez opóźnień, która jest tak ważna w rozgrywce na profesjonalnym poziomie.

ASTRO Gaming ASTRO C40 TR

WIRELESS AUDIO: Kontroler C40 TR zapewnia wysoką jakość dźwięku w grach i podczas rozmów głosowych w trybie przewodowym i bezprzewodowym poprzez gniazdo 3,5 mm. C40 oferuje dźwięk z gier i rozmów głosowych w trybie bezprzewodowym. Kontroler jest kompatybilny z każdym zestawem słuchawkowym do gier z gniazdem 3,5 mm.

12-GODZINNA PRACA NA PEŁNYM NAŁADOWANIU BATERII: Wydłuż swoją grę nawet do 12 godzin dzięki długiej pracy na baterii.

FUTERAŁ PODRÓŻNY W KOMPLECIE: Chroń swój kontroler, moduł, nakrętki i narzędzie w jednej obudowie z twardą skorupą.

ASTRO C40 TR - kontroler dla profesjonalnych graczy 3

ASTRO Gaming tworzy sprzęt do gier wideo i produkty lifestyle dla profesjonalnych graczy oraz organizatorów lig esportowych. ASTRO Gaming zostało wydzielone z ASTRO Studios, znanej w świecie gier z zaprojektowania Xbox 360, komputerów Alienware i gamingowych maszyn HP. ASTRO Gaming ma w swojej ofercie linię produktów „tech-life”, które wspierają tę szybko rozwijającą się społeczność. ASTRO Gaming, jest marką firmy Logitech International.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments