W czasie tegorocznych targów Gamescom firma AOC zaprezentowała prototyp autorskiego systemu okularów wirtualnej rzeczywistości. Marka znana bardziej od monitorów, postanowiła zaoferować swoim klientom poniekąd produkt powiązany z wyświetlaniem obrazu. Firma AOC stara się przodować w rozwiązaniach związanych z wyświetlaniem obrazu – zarówno tych stawianych na biurkach jak i bezpośrednio przed nasze oczy.

AOC okulary wirtualnej rzeczywistości

Czekamy niecierpliwie na pierwsze testy, datę wprowadzenia do sprzedaży oraz cenę. Ten ostatni parametr może bardzo zaważyć na popularności. Nie zapomnijmy również o kompatybilności z całą masą gier, szczególnie tych na platformie Steam, gdzie obecnie króluje HTC Vive.


Poprzedni artykułMad Catz RAT 6, RAT 8, RAT Pro S i RAT Pro X – nowa generacja myszek
Następny artykułAMD Radeon RX 480 nie spełnia wymogów standardu PCI Express 3.0
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.