Razer Core X dostępny w sprzedaży w Polsce

0

Firma Razer wprowadziła na rynek Razer Core X, zewnętrzną obudowę na kartę graficzną dla laptopów. Urządzenie wyposażone jest w standardowe złącze Thunderbolt 3 (USB-C) do połączenia z laptopem. Pozwala to na przesył danych z prędkością do 40 Gb/s. Dzięki temu Razer Core X jest kompatybilny z systemami Windows 10 i macOS.

Zewnętrzna obudowa posiada wbudowany zasilacz ATX 650 W. Jest to konieczne, aby móc w nią włożyć najpotężniejsze karty graficzne. Dodatkowo złącze Thunderbolt 3 pozwala na ładowanie laptopa mocą 100W.

Razer Core X

Aluminiowa obudowa posiada otwory wentylacyjne i dodatkowe chłodzenie. Pozwala to efektywnie oddawać ciepło i zapewnia najlepsze warunki termiczne.

Razer Core X

Proces instalacji kart graficznych za pomocą Razer Core X zajmuje dosłownie sekundy. Aluminiową kieszeń można łatwo wysunąć, a samą kartę mocuje się za pomocą śrubek skrzydełkowych, bez użycia dodatkowych narzędzi. Rozwiązanie to stworzone zostało z myślą o przyszłej wymianie starych kart na nowe.

Razer Core X

Razer Core X dostępny jest w cenie 299,99 euro na terenie USA, Kanady, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Chin a wkrótce także krajów nordyckich, Australii, Hong Kongu, Japonii, Singapuru i Tajwanu.

Razer Core X

The Razer Core V2 jest dostępny w cenie 519 euro na terenie USA, Kanady, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, krajów nordyckich, Chin, Australii, Hong Kongu, Japonii, Singapuru i Tajwanu.