Strona głównaSprzętPhilips 258B6QUEB z wejściem USB typu C i matrycą IPS

Philips 258B6QUEB z wejściem USB typu C i matrycą IPS

Firma MMD, zajmująca się globalną sprzedażą i marketingiem monitorów PHILIPS, wprowadziła do sprzedaży monitor Philips 258B6QUEB. Został on wyposażony w matrycę IPS o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, na podświetleniu W-LED. Monitor posiada podstawę SmartErgoBase, która pozwala na optymalne ustawienie wysokości, obrotu i nachylenia ekranu, dopasowując pozycję wyświetlacza do indywidualnych potrzeb.

Philips 258B6QUEB

Philips 258B6QUEB wyposażono w wejście USB typu C, USB 3.0, wbudowane głośniki 2x2W oraz złącza DisplayPort 1.2, HDMI, DVI, VGA. Ponadto monitor został stworzony w 65% przy wykorzystaniu materiałów uzyskanych z recyclingu, spełniając tym samym oczekiwania użytkowników ceniących ekologię.

Model 258B6QUEB będzie dostępny w sklepach od czerwca 2016 roku. Sugerowana przez producenta cena detaliczna monitora wynosi 1699 zł. Urządzenia objęte są trzyletnią gwarancją producenta w systemie door-to-door.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać