Promocja dla kupujących AMD Radeon R9 390, 390X lub procesory FX

0

Firma AMD rozpoczyna właśnie kolejną promocję dla osób kupujących sprzęt w postaci kart graficznych AMD Radeon R9 390 lub Radeon R9 390X, a także procesory FX. Od wczoraj do 15 sierpnia tego roku można otrzymać bezpłatnie kod do gry Total War: WARHAMMER. Sprzęt musi być zakupiony w okresie promocji, ale czas na realizację kodu jest do 15 października 2016. Należy pamiętać, że poszczególne sklepy aktywują promocję sukcesywnie i kupujący powinni zwracać baczną uwagę na oznaczenie ofert.

Gra Total War: WARHAMMER to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier strategicznych tego roku, która łączy wciągający tryb turowy z epicką skalą bitew prowadzonych w czasie rzeczywistym – wszystko w realiach Starego Świata uniwersum Warhammera. Co ważne, gra będzie kolejną z serii obsługującą DirectX 12 oraz asynchroniczne obliczeń, co jest owocem współpracy AMD i Creative Assembly. Dzięki temu optymalizacja gry będzie na wyraźnie wyższym poziomie niż przy wykorzystaniu poprzedniej generacji DirectX.

Więcej informacji wraz z zaangażowanymi sklepami znajdą Państwo na stronie promocji: . Pełny regulamin promocji dostępny jest tutaj: http://amd4u.eu/assets/files/Warhammer_Terms&Conditions.pdf.