Patriot Viper Steel – pamięci operacyjne dla profesjonalistów

0

Patriot wprowadził do swojej oferty nowe pamięci operacyjne DDR4 – Viper Steel. Ma to być seria modułów pamięci z wyższej półki cenowej. Ich możliwości mają wykorzystać głównie entuzjaści ekstremalnych technologii oraz zawodowi gracze. Wspominając o górnej półce, mieliśmy na myśli zarówno specyfikację, jak i użyte materiały. Producent chce tym samym zapewnić jak najlepszą współpracę z dyskiem, procesorem oraz kartą graficzną.

Patriot Viper Steel DDR4 posiadają osłonę termiczną, wykonaną z wysokogatunkowego aluminium. Prócz ładnego wyglądu, charakteryzuje się również dobrą efektownością cieplną.

Patriot Viper Steel

Dodatkowo pamięci posiadają wyśrubowane normy jakości i bezpieczeństwa amerykańskiego rynku konsumenckiego. Mowa tutaj oczywiście i certyfikacje Q, który jest najwyższą oceną w tym przypadku.

Firma Patriot poświęciła sporo czasu, aby zapewnić optymalny balans pomiędzy prędkościami taktowania przy różnych napięciach a czasami opóźnień na poszczególnych progach. A jak to wygląda:

Pierwszy profil:

  • Testowany profil częstotliwości 1: PC4-35200 (4400 MHz)
  • Przy napięciu dla profilu 1: = 1,45 V
  • Opóźnienia:: 19-19-19-39

Drugi profil:

  • Testowany profil częstotliwości 2: PC4-34100 (4266MHz)
  • Przy napięciu dla profilu 2:= 1,35V
  • Opóźnienia:: 19-19-19-39

Pamięci Viper Steel są w pełni kompatybilne z najnowszymi platformami Intel i AMD. W ramach nowej serii dostępne są moduły pracujące z taktowaniem od 3000 MHz do aż 4400 MHz.

Patriot Viper Steel

W ofercie dostępne są pamięci Viper Steel DDR4 w wersji Dual Kits oraz Single Module. Cena za wersję Dual Kits 16GB (2 x 8 GB) waha się od 690 zł  do 1390 zł brutto (w zależności od taktowania).


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments