Patriot Viper Steel – pamięci operacyjne dla profesjonalistów

0

Patriot wprowadził do swojej oferty nowe pamięci operacyjne DDR4 – Viper Steel. Ma to być seria modułów pamięci z wyższej półki cenowej. Ich możliwości mają wykorzystać głównie entuzjaści ekstremalnych technologii oraz zawodowi gracze. Wspominając o górnej półce, mieliśmy na myśli zarówno specyfikację, jak i użyte materiały. Producent chce tym samym zapewnić jak najlepszą współpracę z dyskiem, procesorem oraz kartą graficzną.

Patriot Viper Steel DDR4 posiadają osłonę termiczną, wykonaną z wysokogatunkowego aluminium. Prócz ładnego wyglądu, charakteryzuje się również dobrą efektownością cieplną.

Patriot Viper Steel

Dodatkowo pamięci posiadają wyśrubowane normy jakości i bezpieczeństwa amerykańskiego rynku konsumenckiego. Mowa tutaj oczywiście i certyfikacje Q, który jest najwyższą oceną w tym przypadku.

Firma Patriot poświęciła sporo czasu, aby zapewnić optymalny balans pomiędzy prędkościami taktowania przy różnych napięciach a czasami opóźnień na poszczególnych progach. A jak to wygląda:

Pierwszy profil:

  • Testowany profil częstotliwości 1: PC4-35200 (4400 MHz)
  • Przy napięciu dla profilu 1: = 1,45 V
  • Opóźnienia:: 19-19-19-39

Drugi profil:

  • Testowany profil częstotliwości 2: PC4-34100 (4266MHz)
  • Przy napięciu dla profilu 2:= 1,35V
  • Opóźnienia:: 19-19-19-39

Pamięci Viper Steel są w pełni kompatybilne z najnowszymi platformami Intel i AMD. W ramach nowej serii dostępne są moduły pracujące z taktowaniem od 3000 MHz do aż 4400 MHz.

Patriot Viper Steel

W ofercie dostępne są pamięci Viper Steel DDR4 w wersji Dual Kits oraz Single Module. Cena za wersję Dual Kits 16GB (2 x 8 GB) waha się od 690 zł  do 1390 zł brutto (w zależności od taktowania).


Please Login to comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o