Outreach – zbadaj opuszczoną stację kosmiczną z czasów Zimnej Wojny

0

Gambitious Digital Entertaiment zaprezentowało pierwszy oficjalny zwiastun rozgrywki w Outreach. Tytuł ma być pełną tajemnic opowieścią osadzoną w czasach schyłku Zimnej Wojny. Opowiada historię samotnego kosmonauty, poszukującego zaginionej załogi sowieckiej stacji kosmicznej w lodowatej pustce orbity okołoziemskiej. Gracze muszą zbadać pozostałości uszkodzonej instalacji.

A także odnaleźć się w opuszczonym środowisku pełnym autentycznej technologii i przedmiotów z lat 80-tych XX wieku. Gracze będą musieli zbadać pozostałości uszkodzonej instalacji i odnaleźć się w opuszczonym środowisku pełnym autentycznej technologii i przedmiotów z lat 80-tych XX wieku. By móc skutecznie się poruszać, będzie trzeba odpychać się od jednych powierzchni, a chwytać innych.

Outreach zostanie po raz pierwszy udostępniony w grywalnej wersji na targach E3 w Los Angeles, które odbędą się w tym miesiącu. Premierę Outreach zaplanowano na dalszą cześć bieżącego roku. Dodatkowe materiały dotyczące gry można znaleźć na stronie www.gambitious.com/games/outreach.