ONRUSH – nowy zwiastun omawia dostępne tryby w grze

0

Codemasters i Deep Silver udostępnili zwiastun do gry ONRUSH. Ukazuje on kilka trybów gry: Countdown, Lockdown, Switch and Overdrive. Każdy z nich będzie polegał na zupełnie innych zasadach. Countdown to jazda z ograniczonym czasem. Punkt zdobywa zespół, jeżeli przeciwnej drużynie skończy się czas. Lockdown to wyścig z walką o kontrolę nad danym terenem. Zwycięstwo uzyskuje się poprzez usunięcie przeciwnika z oznaczonego miejsca.

W Switch trzeba będzie utrzymać się jak najdłużej na arenie i zniszczyć wszystkich przeciwników. Do dyspozycji gracza są tzw. trzy zmiany pojazdów o różnej klasie. Jeżeli u którejś drużyny skończą się te możliwości, to punkty zdobywa przeciwnik.

Overdrive natomiast to wykorzystywanie zdobytego przyspieszenia, jako punktów dla drużyny. Im szybciej zdobędzie się wymagane punkty, tym lepiej.


0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] w której sukces zależy od współpracy zespołu. Gracz ma okazję spróbować swoich sił w kilku trybach gry: Countdown, Lockdown, Switch and Overdrive. Na torze zmagają się ze sobą dwie sześcioosobwe […]