NiOh Complete Edition udostępnione na komputery osobiste

0

Koei Tecmo udostępniło grę NiOh Complete Edition na komputery osobiste. Tytuł do tej pory był wersją ekskluzywną dla konsoli PlayStation 4. Za produkcję odpowiada studio Team Ninja. Gra pojawi się wyłącznie na platformie Steam już 7 listopada 2017 roku. Wersja ta posiada wszystkie wydane do tej pory dodatki: Smok Północy, Niepokorny Honor i Koniec Rozlewu Krwi.

Akcja NiOh dzieje się w fikcyjnym świecie, odpowiadającym średniowiecznej Japonii w okresie Sengoku (XV-XVI wiek). Lokalne klany są pogrążone w wojnie domowej o dominację. Dodatkowo pojawiło się całkiem nowe zagrożenie o nazwie yokai – demony.

NiOh Complete Edition udostępnione na komputery osobiste 1W kraju pojawia się wojownik William, który ściga Edwarda Kelley-ego. Do bohatera dołączają Ieyasu Tokugawa i jego sługa Hanzo Hattori.

NiOh Complete Edition udostępnione na komputery osobiste 2NiOh na komputery osobiste posiada znane z konsoli tryby: Action Mode (gwarantujące 60 FPS) oraz Movie Mode (pozwalające cieszyć się wyższą rozdzielczością, nawet 4K). Zobaczymy także, jak będzie się prezentowała oprawa graficzna.

NiOh Complete Edition udostępnione na komputery osobiste 3