Firma TP-Link wprowadziła do sprzedaży kompaktowy bank energii – TL-PBG6700. Należy on do całkowicie nowej serii Vivid i korzysta z akumulatorów LG o zwiększonej żywotności i wolniejszym procesie wyczerpywania się. Jego pojemność wynosi 6700 mAh i utrzymuje się taka aż do 500 pełnych cykli ładowań. Moc wyjściowa urządzenia wynosi 5V i 2.4 A, co pozwala ładować urządzenie do 65% szybciej.

TP-Link TL-PBG6700

Banki energii z serii Vivid wykorzystują najnowsze zabezpieczenia. Ma to uchronić urządzenia przed zwarciami, przepięciami, przetężeniami elektrycznymi, nadmiernymi ładowaniem i rozładowaniem, a także przed przegrzaniem.

tp-link-tl-pbg6700-4

TL-PBG6700 jest lekki i kompaktowy, obudowa jest pokryta miękką powłoką polimerową. Czarno-złote wykończenia nadają mu prosty i elegancki wygląd. Bank energii można w pełni naładować w przeciągu 2 godzin 40 minut.

TP-Link TL-PBG6700 jest już dostępny w sprzedaży. Produkt objęty jest roczną gwarancją.


Poprzedni artykułSamsung planuje zmniejszyć cenę SSD do obecnych HDD w 2020 roku
Następny artykułZalman ZM-M600R – myszka dopasowana do ekranów 4K
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.