StarLadder i-League StarSeries Season 6: Complexity Gaming oraz Sprout już nie zagrają dalej

0
39

Zakończył się kolejny dzień turnieju StarLadder i-League StarSeries Season 6. Amerykańska drużyna Complexity Gaming oraz niemiecka – Sprout Esports już na turnieju nie zagrają.

Pewne awansu do fazy play-off są zespoły z Finlandii – ENCE Esports, która z bilansem 3-0 awansowała dalej oraz Stanów Zjednoczonych – NRG Esports, która również z dokładnie takim samym wynikiem 3-0 awansowała dalej.

Jutro kolejne mecze w tym m.in gra Mousesports.

Już jutro kolejny dzień z meczami. Niektóre z zespołów mają bilans meczowy 2-1/1-2, a żeby awansować do dalszej fazy turnieju, trzeba mieć bilans dodatni, czyli 3-1/3-2.

Słaba forma Complexity Gaming. Amerykanie nie zagrają w dalszej fazie turnieju.

Ogólnie to można by się zastanawiać, czy aby tegoroczny, londyński Major w wykonaniu drużyny Rory’ego “Dephh” Jacksona i jego zespołu to takie pokazanie się jedynie, bo w Londynie, drużyna Complexity Gaming radziła sobie naprawdę dobrze. Wtedy ich bilans wyniósł 3-0, czyli że nie przegrali żadnego meczu, a teraz? A teraz przegrywają 3 mecze, ich bilans na Ukrainie wynosi 0-3.

Chiński zespół CyberZen prezentuje się dobrze

Na Ukrainie grają dwa zespoły z Chin: TyLoo i CyberZen. Pierwsza z wymienionych jest na pewno drużyną bardziej doświadczoną, ale zarówno jedni i drudzy mają dokładnie taki sam bilans meczowy: 1-2 i mogą zagrać ze sobą w następnej kolejce. Ogólnie to CyberZen zagrał z Renegades i wygrał ten mecz 16:13, ale w dwóch następnych, musiał uznać wyższość swoich rywali: Mousesports 1:16 oraz Imperial 6:16.

Tabela wyników prezentuje się następująco:

Drużyny z bilansem 2-1 Drużyny z bilansem 1-2
Mousesports Vega Squadron
Optic Gaming HellRaisers
Imperial TyLoo
Renegades BIG Clan
Fragsters CyberZen

 


Poprzedni artykułGIGABYTE M.2 PCIe SSD 128GB i M.2 PCIe SSD 256GB – nowe dyski
Następny artykułStarLadder i-League StarSeries Season 6: przed nami derbowy mecz Danii pomiędzy Fragsters a North
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.