Studio DICE udostępniło ciekawy film z krótkim zarysem fabuły Star Wars: Battlefront 2. Możemy zobaczyć tutaj słynne droidy imperatora – Sentinel, które zostały stworzone na wypadek śmierci Palpatina. Są w nich zakodowane rozkazy dla oddziałów Imperium, które są przekazywane konkretnym zaufanym osobom. Droidy posiadały humanoidalny kształt z dużym hełmem.

Na przodzie posiadał on ekran, na którym wyświetlana była twarz Imperatora. Droidy ubrane były na czerwono, jak słynna przyboczna straż.

Warto się również zapoznać z tym tekstem: Exclusive Cinematic: What the Messenger Tells Us About Star Wars Battlefront II.


Poprzedni artykułMiddle-earth: Shadow of War – film Thrak Moves In – New Puppy
Następny artykułRadeon RX Vega 64 pokonuje GeForce GTX 1080 Ti w DX12?
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.