Studio CI Games i portal IGN udostępnili 11-minutowy film z rozgrywki w Sniper: Ghost Warrior Contracts. Omówiono tutaj jedną z misji w grze oraz poszczególne elementy rozgrywki. Jak wiemy z wcześniejszych newsów, nie będziemy jedynymi, którzy wykonują kontrakt. Wprowadza to pewnego rodzaju utrudnienie, ponieważ wrogi snajper może nas w dowolnej chwili wyeliminować z rozgrywki.

Trzeba zatem dość szybko uporać się z zadaniem lub znaleźć przeciwnika i go zabić. Gracz ma do dyspozycji mocny karabin wyborowy, pistole z tłumikiem, lunetę z opcją oznaczania wrogów, noże do rzucania oraz różnego rodzaju naboje.

Twórcy Sniper: Ghost Warrior Contracts wspominają również o specjalnej masce, którą można ulepszać. Doda nam ona śledzenie przeciwników, widzenie w podczerwieni, czy przypomnienia.


Poprzedni artykułESL Pro League Season 9: FaZe Clan zagra z G2 Esports w ćwierćfinale
Następny artykułSuccubus, czyli kontynuacja Agony – podróży przez piekło
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.