iiyama G-Master G2740QSU-B1 Black Hawk

Firma iiyama zaprezentowała monitor dla graczy – G-Master G2740QSU-B1 Black Hawk. Jest to 27-calowy model w formacie 16:9 z matrycą wykonaną w technologii IPS o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli. Zastosowany wyświetlacz ma bardzo szybki czas reakcji na poziomie 1 ms (MPRT), a częstotliwość odświeżania wynosi 75 Hz. Zastosowany panel, charakteryzuje się szerokimi kątami widzenia, nasyconymi i precyzyjnie odwzorowanymi kolorami oraz 100% pokryciem przestrzeni sRGB.

Z zastosowanych technologii można wymienić AMD FreeSync, która zapewnia obraz pozbawiony efektu rozrywania i przycięć. Funkcja OverDrive pomoże poprawić ostrość obrazu w najbardziej dynamicznych scenach. G-Master G2740QSU-B1 Black Hawk oferuje również funkcję Black Tuner, wyostrzającą szczegóły w zacienionych obszarach, a nie zabrakło także predefiniowanych trybów obrazu pod konkretne gatunki gier.

Sprzęt wyposażono w podstawę z regulacją kąta nachylenia ekranu, a także dżojstik do sterowania OSD (menu ekranowe). Tylny panel ma szeroki wybór złączy: HDMI, DisplayPort, audio jack 3,5 mm oraz 2 x USB. Monitor nie zawodzi także w kwestii audio, oferuje gniazdo na słuchawki oraz wbudowane głośniki stereo, które przydadzą się przy codziennej pracy.

Sugerowana cena detaliczna monitora wynosi 1189 zł. Więcej detali na stronie producenta.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOiiyama.com
Poprzedni artykułPoznaliśmy grupy BLAST Premier Spring Groups 2021
Następny artykułPoznaliśmy drużyny, które zagrają w ESL Pro League Season 13
Piotr Bieńkowski
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.