Smashcast to nowo-powstała firma, która powstała na skutek fuzji dwóch wiodących marek tej branży – Hitbox i Azubu. Jest to niezależna platforma nadawcza zajmująca się e-sportem i współzawodnictwem w grach wideo poza Azją. Dostarczana przez nią usługa plasuje się zasięgiem bezpośrednio za Twitch.tv i stanowi obecnie jego najpoważniejszą konkurencję. Ogłoszono również początek działania serwisu www.smashcast.tv.

Smashcast.tv

Będzie on skupiał setki utalentowanych nadawców i miliony widzów na całym świecie. Oficjalna aplikacja Smashcast jest też już dostępna za darmo do pobrania w App Store i Google Play. Wszyscy użytkownicy www.hitbox.tv i www.azubu.tv są automatycznie przekierowywani do nowej lokacji bez konieczności ponownej rejestracji w serwisie.

Smashcast.tv posiada przejrzysty i intuicyjny interfejs, razem z narzędziem do monitorowania zaangażowania widzów. To ostatnie zwane Hype-o-meter stanowić będzie też sposób na wyrażenie poparcia i aplauzu np. podczas oglądania meczów ulubionej drużyny.

Smashcast.tv

Firma poinformowała również, że uruchomiła w Wiedniu nowe studio produkcyjne. Jego celem jest tworzenie materiałów w rozdzielczości 4K. Stanowić to ma podstawowy element długofalowej strategii firmy koncentrującej się na jeszcze pełniejszej integracji ze światem e-sportu i gamingowej rywalizacji. Prócz tego ma zapewnić materiały najwyższej jakości nie tylko w zakresie samej technologii, lecz również w odniesieniu do transmitowanych treści.


Poprzedni artykułPokazano rozgrywkę z Assassin’s Creed Origins. Garść nowych informacji
Następny artykułMKTRX AMMO 315 to hołd oddany klasycznej obudowie Ammo 533
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.