Firma AMD uruchomiła promocję o nazwie Raise The Game. W jej ramach przy zakupie kart graficznych AMD Radeon serii RX Vega, RX 580 i RX 570 nabywca otrzyma BEZPŁATNY dostęp do aż 3 nadchodzących gier. Mowa tutaj o takich tytułach, jak Assassin’s Creed Odyssey, Strange Brigade, Star Control: Origins. Każda z nich zostanie udostępniona graczom zaraz po oficjalnej premierze.

Raise The Game - AMD

Promocja będzie sukcesywnie uruchamiana w sklepach Morele.net, Proline, Sferis, X-Kom oraz Komputronik. Przy zakupie kart warto zwracać uwagę na oznaczenia. Promocja zakończy się 3 listopada 2018 roku. Kody można będzie zrealizować do końca grudnia 2018.


Poprzedni artykułAGO Esports pokonuje 3DMAX w kwalifikacjach do Epicenter
Następny artykułCzy Jhin dostanie nerfy przed MS? Na, którym patchu obejrzymy Worldsy 2018?
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.