Firma NZXT udostępniła NZXT CAM 3.5, nową wersję swojego narzędzia do monitorowania komputera. Zmniejszono zużycie procesora o 1% oraz pamięci operacyjnej o 120 MB. Przeprojektowano wygląd aplikacji, dzięki czemu jest jeszcze łatwiejsza w obsłudze. Nowy kokpit pokazuje najważniejsze informacje dla użytkownika. Zaktualizowano nawigację po aplikacji, a każda zakładka jest przyporządkowana konkretnej funkcji. Uproszczono wykresy, a wykres procesora pokazuje od teraz do 8 rdzeni za jednym razem.

Udoskonalono zakładkę z grami, gdzie pokazywane są temperatury procesora i karty graficznej, razem z klatkami na sekundę. Prócz tego pokazywanych jest od teraz do 30 gier w historii.

Poprawiono tłumaczenie. Pojawiła się nowa zakładka ze sterownikami, która pozwala na instalację najbardziej potrzebnych.

Ułatwiono kontrolę synchronizacji. Zwiększono możliwości podkręcania karty graficznej. Limit mocy dla kart NVIDIA został zwiększony ze 110% do 120%.

Posłuchano się również społeczności i udoskonalono Tryb gościa, który pozwala na korzystanie z programu bez potrzeby zakładania konta.


Poprzedni artykułTake Off – The Flight Simulator – zostań pilotem w różnych misjach
Następny artykułNVIDIA GeForce Game Ready Driver 387.92 z obsługą nowych gier
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.