NVIDIA zaprezentowała rozgrywkę w grze Battlefield V. Od dłuższego czasu firma współpracuje ze studiem DICE nad najnowszą odsłoną serii. Nie tak dawno zapowiedziano, że karty graficzne GeForce GTX będą oficjalną platformą sprzętową. Tym samym osoby posiadające karty zielony otrzymają potrzebne sterowniki, optymalizacje oraz ustawienia dla jak najlepszej rozgrywki.

Wideo jest jedną z wielu interesujących nowości zaprezentowanych podczas imprezy EA Play, na której fani gier mieli okazję zapoznać się z najbardziej wyczekiwanymi tytułami firmy EA


Poprzedni artykułPlextor M9Pe Extreme – SSD z kosmicznymi osiągami
Następny artykułAssassin’s Creed Odyssey – nowe informacje o grze
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.