Firma NVIDIA udostępniła sterowniki graficzne NVIDIA GeForce Game Ready Driver 431.60. Nowy sterownik został zoptymalizowany dla gier Wolfenstein: Youngblood, Madden NFL 20 oraz Wolfenstein: Cyberpilot. W przypadku tego pierwszego tytułu to ukaże się on już w sprzedaży 25 lipca tego roku. Dodano także wsparcie dla dostępnych od dzisiaj na rynku kart graficznych GeForce RTX 2080 SUPER.

Program G-SYNC Compatible wzbogacił się o obsługę trzech nowych monitorów: AOC AG272FCX6, AOC AG272FG3R oraz HP 24X. Oznacza to, że urządzenia są w pełni zgodne z techniką G-SYNC, na kartach graficznych NVIDIA GeForce.


Poprzedni artykułWolfenstein: Youngblood debiutuje na komputery osobiste
Następny artykułCooler Master SK650 – niskoprofilowa klawiatura mechaniczna
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.