Aristocracy poznało swoich grupowych rywali podczas DreamHack Open Summer

0
64

Drużyna Wiktora „TaZa” Wojtasa poznała swoich, grupowych rywali podczas turnieju DreamHack Open Summer. Polacy są w grupie A, a rywale polskiej formacji, wymagający.

Grupy DreamHack Open Summer:

Grupa A Grupa B
Aristocracy Ancient
AVANGAR Chaos
Tricked Esports Optic Gaming
Winstrike Team Valiance

 

Informacje o turnieju

Data: 15.06.2019-17.06.2019
Miejscowość: Jönköping
Drużyn: 8
Pula nagród: 100.00$
Zwycięzca otrzyma: 50.000$

W grupie A znajdują się na pewno bardzo wymagający rywale, tym bardziej że ostatnio w rosyjskiej drużynie Winstrike Team była zmiana zawodników. Do formacji dołączył, były zawodnik ukraińskiego zespołu Natus Vincere, Ioann „Edward” Sukhariev. Jest to z pewnością bardzo doświadczony zawodnik, grający na wielu, prestiżowych turniejach m.in. Majorach.

Oprócz tej drużyny, znakomicie prezentuje się również kazachski zespół AVANGAR, który pod koniec kwietnia tego roku osiągnął triumf, wygrywając turniej z serii DreamHack: DreamHack Open Rio De Janeiro 2019.

Jeśli chodzi natomiast o grupę B, jest to bardzo wyrównana grupa, ze względu na drużyny, które będą ze sobą rywalizować. Wydaje mi się, że faworytem jest tutaj zespół z Danii – Optic Gaming, który w swoim składzie ma wielu, doświadczonych zawodników, jak np. Mathias „MSL” Lauridsen. Z kolei, zaraz po nim jest również serbska formacja, Valiance. Drużyna prowadzona przez Namanję „Nexa” Isakovića pod koniec maja zajęła drugie miejsce na turnieju DreamHack Open Tours 2019.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułStarLadder Berlin Major 2019 z polską transmisją!
Następny artykułSniper: Ghost Warrior Contracts – udostępniono zwiastun gry
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj