NVIDIA ogłosiła dostępność nowych sterowników do kart graficznych w ramach programu Creator Ready Driver. Ma to umożliwić animatorom 3D, grafikom, montażystom wideo i fotografom jeszcze wydajniejszą pracę z aplikacjami przez nich wykorzystywanymi. Na kartach GeForce RTX do pracy mają zostać wykorzystanie rdzenie RT. Oczywiście z nowych sterowników skorzystają również posiadacze kart GeForce GTX.

NVIDIA Creator Ready Driver

Sterowniki Creator Ready Driver przechodzą bardziej rygorystyczne testy w wielu profesjonalnych aplikacjach. Poszczególne wersje będą się pojawiały razem z aktualizacjami aplikacji lub nowym sprzętem. Co ciekawe, osoby wykorzystujące sterowniki Creator Ready Driver, będą mogły się w każdej chwili przełączyć na sterowniki Game Ready Driver.


ŹRÓDŁOblogs.nvidia.com
Poprzedni artykułHP ProDesk 405 G4 Desktop Mini – minikomputer do pracy w biurze
Następny artykułIntel Graphics X – prezentacja wyglądu nowej karty graficznej
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.