fbpx
Strona głównaSprzętSilverStone SG12 V2 - odświeżona wersja obudowy z USB 3.1 Typu C

SilverStone SG12 V2 – odświeżona wersja obudowy z USB 3.1 Typu C

Firma SilverStone wprowadziła do sprzedaży obudowę SG12 V2, czyli odświeżoną wersję SG12 sprzed ponad 2 lat. Jej wymiary wynoszą 266 x 210 x 412 mm (szerokość x wysokość x głębokość), a pojemność to aż 23 litry. Najważniejszą zmianą w tym modelu jest poszerzenie na przednim panelu poręcznego uchwytu do przenoszenia. Został ona ładnie wpasowany w styl obudowy i otrzymał granatowo – seledynowe kolory.

Wiele osób z pewnością doceni także złącze USB 3.1 Typu C, które dodano do przedniego panelu. Staje się ono coraz bardziej popularne wśród użytkowników. Dzięki temu nie trzeba już kupować różnego rodzaju przejściówek.

SilverStone SG12 V2

Przód urządzenia wykonany został ze szczotkowanego aluminium. Na dole znajdują się przyciski zasilania i resetu. Pomiędzy nimi znajdują się diody zasilania i aktywności dysku, które świecą w niebieskim kolorze. Po prawej stronie natomiast są porty USB 3.0, USB 3.1 Typu C, gniazdo słuchawkowe i mikrofonowe. Na górze jest miejsce na napęd optyczny 5,25 cala.

Zewnętrzna osłona szkieletu została wykonana z jednego kawałka stali. Aby ją zdjąć należy odkręcić kilka śrubek z tyłu.

W środku zmieszczą się karty graficzne o maksymalnej długości do 365 mm. Zasilacz montowany jest nad płytą główną, przez co pozostaje ograniczone miejsce na chłodzenie.

Obudowę można już zamówić w sklepie internetowym ProLine.pl w cenie 435 zł.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać