Logitech G poinformowała o nawiązaniu globalnej współpracy z drużyną e-sportową G2 Esports. Partnerstwo obejmuje pomoc finansową, technologiczną, a także wspieranie marki Logitech G podczas projektowania nowych modeli urządzeń gamingowych. Wspomniana drużyna posiada na swoim koncie aż 78 nagród. Do ich specjalności należą takie gry jak Counter Strike: Global Offensive (CS:GO) oraz League of Legends (LoL).

Logitech G - G2 Esports

Najnowszym osiągnięciem drużyny G2 Esports jest zwycięstwo gracza NBK w grze CS:GO w turnieju DreamHack Masters Malmö 2017.


Poprzedni artykułLegion GTX Challenge – zwyciężyła drużyna z Niemiec
Następny artykułCooler Master MasterKeys MK750 – nowy mechanik dla graczy
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.