thor zone mjolnir
thor zone mjolnir

Kilka dni temu zespół Thor Zone rozpoczął zbiórkę funduszy na obudowę MJOLNIR w serwisie Kickstarer. Jest to już drugie podejście ekipy inżynierów, którzy wyciągnęli sporo wniosków po zeszłorocznym fallstarcie. Obudowa należy do serii mini-ITX i ma 9.7 litrów pojemności. Twórcy postawili w jej tworzeniu na dużą modułowość.

Już po kilku dniach udało się osiągnąć zakładany pułap 61 135 dolarów, potrzebnych do ukończenia projektu. Teraz ekipa Thor Zone zbiera fundusze na dodatkowe cele, które są opisane na stronie zbiórki.

Warto zapoznać się z poniższymi filmikami:

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

PRZEZkickstarter.com/
ŹRÓDŁOthor-zone.com
Poprzedni artykułMSI GeForce GTX 1650 SUPER VENTUS XS – karta graficzna mini-ITX
Następny artykułHalo: Reach – Spartanie wracają ponownie na komputery osobiste
Michał Olber
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.