Inno3d wprowadziło do swojej oferty kartę graficzną Inno3D GeForce GT 1030 0dB. Model ten został oparty na rdzeniu GP108 i posiada 384 rdzenie CUDA, 24 jednostki teksturujące i 8 jednostek rasteryzujących. Jego taktowanie wynosi 1257 MHz, a w trybie boost – 1506 MHz. Przepustowość pamięci to 48 GB/s.

Inno3D GeForce GT 1030 0dB

Karta została wyposażona w pasywne chłodzenie w postaci radiatora. Dzięki temu urządzenie cechuje wysoka kultura pracy. Prócz tego mamy pamięć GDDR5 o pojemności 2 GB. Maksymalna prędkość pracy zegara wynosi 6008 MHz. Pamięć współpracuje z układem graficznym a pomocą 64-bitowej szyny.

Inno3D GeForce GT 1030 0dB

Na śledziu znajdziemy wyjścia HDMI oraz DVI-D. TDP karty wynosi zaledwie 30 W. Jej długość to zaledwie 167 mm, co pozwoli bez problemów zmieścić ją w obudowach mini-ITX.


Poprzedni artykułLogitech CRAFT – klawiatura z aluminiowym pokrętłem Korona
Następny artykułOtwarta beta gry Call of Duty: WWII już dostępna na Steam
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.