Strona głównaPcMod.plNewsyTechPowerUp GPU-Z 2.1.0 z obsługą kart NVIDIA Tesla Volta

TechPowerUp GPU-Z 2.1.0 z obsługą kart NVIDIA Tesla Volta

TechPowerUp ogłosiło wydanie aplikacji GPU-Z 2.1.0 do wyświetlania informacji o karcie graficznej. Dodano wsparcie kart graficznych NVIDIA Tesla P100 PCIe, Tesla M10, Quadro P5000, Intel HD Graphics 615 i AMD Radeon HD 8350G. Pojawiła się obsługa sensorów iCX obecnych na laminacie niektórych kart EVGA. Dodano nową zakładkę Advanced, która ma pokazywać dodatkowe informacje.

TechPowerUp GPU-Z 2.1.0

Będą się one tyczyć BIOSu karty graficznej, jednostek CUDA czy interfejsów takich, jak DirectX, OpenCL i Vulkan. Naprawiono również znalezione błędy.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać