D-Link wprowadzi do sprzedaży dwa modele wzmacniaczy sygnału Wi-Fi – DAP-1635 AC1200 oraz DAP-1325 N300. Urządzenia wyposażono w diodę sygnalizującą siłę sygnału Wi-Fi oraz port Ethernet. Wzmacniacze sygnału można szybko i łatwo skonfigurować przez aplikację QRS. Proces wprowadzania ustawień ułatwia kreator konfiguracji, przeznaczony na pecety lub inne urządzenia mobilne.

DAP-1635 umożliwia transfer danych z szybkością 1200 Mbit/s w standardzie AC, natomiast DAP-1325 do 300 Mbit/s w standardzie N. Funkcja hotspotu Wi-Fi umożliwia podłączenie wielu urządzeń jednocześnie. DAP-1635 ma dodatkowo wbudowane przelotowe gniazdko elektryczne, z którego mogą korzystać urządzenia wymagające zasilania, a obsługa dwuzakresowego Wi-Fi oznacza mniejsze zakłócenia ze strony innych sieci bezprzewodowych.

Wzmacniacze będą dostępne dla klientów z Polski pod koniec maja br. DAP-1635 w sugerowanych cenach 259 zł oraz DAP-1325 – 99 zł.


Poprzedni artykułAntyaliasing w grach. Jak to wygląda i jak temu zapobiegać.
Następny artykułKozacy 3: Guardians of the Highlands nowy dodatkiem ze Szkocją
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.