Podczas targów Computex 2016, Cooler Master przewiduje zarówno publiczne jak i prywatne pokazy, w czasie których będzie się starał udowodnić, iż to wyobraźnia i moc twórcza tysięcy zwykłych użytkowników jest w stanie dostarczyć najlepsze rozwiązania w wyglądzie i działaniu PC-tów. Na swoim stoisku TWTC Nangang Exhibition w hali 4F M0820 zostaną zaprezentowane klawiatury, zasilacze, obudowy i chłodzenia.

MasterAir Maker 8

Chłodzenie zalicza się do konstrukcji wieżowych i posiada wymiary 135 x 145 x 172 mm. Producent zastosował tutaj aluminiowy radiator, osiem miedzianych ciepłowodów oraz technologię komory parowej w podstawce. Na radiatorze zainstalowano dwa wentylatory Silencio FP o średnicy 140 mm z czerwonym podświetleniem LED, których prędkość obrotowa jest regulowana w zakresie 600 – 1800 RPM.

MasterAir Maker 8

MasterKeys Pro L i Pro S

Na serię MasterKeys Pro składają się dwa modele: MasterKeys Pro L oraz MasterKey Pro S. Pierwsza z nich to urządzenie pełnowymiarowe, natomiast druga została pozbawiona klawiatury numerycznej. Klawiatury zostały wyposażone w popularne przełączniki Cherry MX w wersji czerwonej, brązowej lub niebieskiej. Prócz tego mamy pełne podświetlenie LED z 16,7-milionową paletą barw, 32-bitowy procesor ARM oraz oprogramowanie umożliwiające szybkie zarządzanie klawiszami makr czy efektami świetlnymi.

MasterWatt Maker 1200

Zasilacz posiada w pełni aluminiową obudowę ze szczotkowanego aluminium. W środku znajdziemy najwyższej jakości podzespoły, a także cyfrowy układ monitorujący. W komplecie otrzymujemy dedykowaną aplikację do kontrolowania parametrów pracy. Producent twierdzi, że instalując program Connect, możemy na bieżąco kontrolować jakość prądu dostarczanego przez zasilacz. Model ten posiada modułowe okablowanie oraz 7 letnią gwarancję firmy.


Poprzedni artykułIntel prezentuje procesory z rodziny Broadwell-E
Następny artykułKonferencja prasowa AMD podczas targów Computex 2016
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.