Jak podaje portal IGN.com w niedługi czasie pojawią nowe powieście ze świata Mass Effect, które będą łącznikiem, pomiędzy oryginalną trylogią, a nadchodzącą grą Mass Effect: Andromeda. Wydania wszystkich tytułów podjęło się wydawnictwo Titan Books. Autorem pierwszej książki o tytule Mass Effect: Andromeda Initiation został powieści fantastycznych N.K. Jemisin. Jej premiery możemy się spodziewać w sierpniu 2016 roku.

Trzy kolejne książki będą wydawane odpowiednio w marcu 2017, wrześniu 2017 i marcu 2018 roku. Poszukiwani są chętni autorzy dla nich. Jak zaznacza Titan Books, powieści będą zawierały wydarzenia przed i po grze Andromeda, a każda z nich będzie skupiała się na konrektnych postaciach, wyjaśniając wszelkie wątpliwości.


ŹRÓDŁOign.com
Poprzedni artykułDimension of the Past – nowy epizod na 20-lecie gry Quake
Następny artykuł20 minut z rozgrywki w Sid Meier’s Civilization VI
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.