AMD udostępniło sterowniki Radeon Software Crimson ReLive Edition 17.6.2. W nowej wersji poprawiono wydajność gry DiRT 4. Błąd występować, jeżeli aktywacja antyaliasingu MSAA x8 powodowała większy niż oczekiwano spadek wydajności na kartach Radeon

Usunięto również drobne problemy z grami Counter-Strike: Global Offensive i World of Warcraft podczas ich pierwszego uruchomienia.


Poprzedni artykułPolska Liga Esportowa 2017 – do końca rozgrywek pozostały dwa tygodnie
Następny artykułAssassin’s Creed: Origins ukaże się w pięciu edycjach specjalnych
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.