0
101
teamkinguin
teamkinguin

Po bardzo wyrównanym pojedynku jaki mogliśmy oglądać w starciu pomiędzy PACT i Izako Boars. Nadszedł czas na spotkanie Teamu Kinguin i Onca Gaming. Pierwszą mapą w tym pojedynku była mapa de_overpass. Już od początku było wiadomo, że zdecydowanym faworytem jest tutaj drużyna Wiktora “TaZa” Wojtasa. Zawodnicy Team Kinguin zaczęli od wygrania rundy pistoletowej, a duży wpływ na to miał Jacek “minise” Jeziak który trafił trzech rywali. To dodało im tylko sił bo oddali rywalom tylko 3 rundy, a sami zyskując aż 12. Druga połowa to również wygrana runda pistoletowa przez zawodników Teamu Kinguin, którzy ostatecznie zwyciężyli 16:4 na pierwszej mapie.

Drugą mapą w tym pojedynku była mapa de_train. Na tej mapie, pierwszy raz mogliśmy zobaczyć graczy Onca Gaming na prowadzeniu, w tym spotkaniu, bo to właśnie oni zwyciężyli rundę pistoletową. Prowadzenie jednak nie trwało zbyt długo, bo Team Kinguin błyskawicznie odpowiedział w rundzie “force” grając z samymi pistoletami i po chwili na tabeli mogliśmy ujrzeć wynik 1:1. Zawodnicy spod bandery “pingwinów” świetnie atakowali uciekając z wynikiem. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się znakomitym wynikiem 11:4. Po zmianie stron to zawodnicy Onca Gaming musieli atakować rywali aby odwrócić losy tego spotkania. Pomimo wygrania dwóch rund pistoletowych i przybliżenia się wynikiem do rywali, to końcowo drużyna Teamu Kinguin zwyciężyła bardzo pewnie 16:8 zapewniając sobie komplet punktów.

Format w jakim rozgrywane są mecze to 2xBO1.
Spotkania można śledzić na oficjalnym kanale ESL.TV Polska oraz na SPORT.TVP.PL.