Activision ma przyjemność zaprosić wszystkich graczy na T-Mobile Warsaw Games Week 2017, odbywający się w dniach 13-15 października. Podczas targów wszyscy odwiedzający będą mieli okazję osobiście przetestować Call of Duty: WWII and Destiny 2. Entuzjaści serii Call of Duty będą mogli sprawdzić multiplayer nowej produkcji Sledgehammer Games, natomiast fani Bungie odkryją szereg wyzwań w nowo opublikowanej kontynuacji hitu studia.

Dla odwiedzających przewidziane są niespodzianki dotyczące obu gier. Odbędzie się premierowa prezentacja plakatów Destiny 2 przygotowanych przez Krzysztofa Iwańskiego, Maksa Bereskiego oraz Patryka Hardzieja. Prace graficzne zostały zainspirowane Destiny 2 i oddają hołd Polskiej Szkole Plakatu. Grafiki będzie można oglądać na stoisku Destiny 2 przez cały okres trwania Warsaw Games Week 2017. Ci, którzy dotrą na miejsce jako pierwsi, będą mogli odebrać ich kopie.

Odwiedzający Warsaw Games Week 2017 mogą przyjść ze swoim Oddziałem i przetestować wybrane mapy wieloosobowe dostępne w Call of Duty: WWII na 24 konsolach PlayStation.


Poprzedni artykułWarsaw Games Week 2017 z producentem Tracer GAMEZONE
Następny artykułThe Evil Within 2 – ocal swoją córkę z jądra koszmaru
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.