Activision poinformowało, że do anglojęzycznej obsady aktorskiej dołączył Lewis Hamilton. Jest to znany wszystkim trzykrotny mistrz świata w wyścigach Formuły 1, który obecnie piastuje również taki samy tytuł. W grze wcieli się gościnną rolę inżyniera pokładowego na Retribution. Jest to jeden z ostatnich krążowników Kosmicznego Sojuszu Narodów Zjednoczonych (UNSA) ocalałych po miażdżącym ataku na flotę w początkowych scenach gry.

Od dawna już jestem oddanym fanem serii Call of Duty, możliwość stania się choćby małą częścią tej gry i całej marki jest dla mnie niesamowitym zaszczytem. Umieszczanie mojego sobowtóra w grze – od skanowania twarzy, po pracę z zespołem nagrywającym moje ruchy, po możliwość spotkania się z twórcami i podejrzenia całej tej ogromnej pracy, której wymaga zrobienie takiej gry – wszystko to było niesamowitym, niezapomnianym przeżyciem.

– powiedział Hamilton.

Call of Duty: Infinite Warfare

Wszyscy w Infinity Ward byli podekscytowani możliwością pracy z Lewisem, bo jesteśmy tu jego wielkimi fanami. Podszedł do Call of Duty z takim samym zapałem jaki prezentuje na torze wyścigowym – był całkowicie zdeterminowany by występ udał się idealnie i muszę przyznać, że dopiął swego!

– powiedział Taylor Kurosaki, Narrative Director w Infinity Ward.

Call of Duty: Infinite Warfare

Warto także zapoznać się z obsadą aktorską w polskiej wersji Call of Duty: Infinite Warfare.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments