KURSK dostępny w przedsprzedaży z edycjami kolekcjonerskimi

0

Jujubee S.A rozpoczęło przedsprzedaż gry KURSK. Tytuł ten ukaże się już 11 października 2018 roku na platformach PC, macOS oraz na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W sklepach cyfrowych dostępne będą dwie wersje: standardowa i kolekcjonerska. Grę w przedsprzedaży można już zakupić w oficjalnym sklepie Jujubee (klucz Steam) pod adresem http://preorderkursk.com. Możliwość zakupienia gry w przedsprzedaży w innych sklepach cyfrowych także pojawi się przed premierą tytułu.

Edycja standardowa zawierać  będzie grę, zestaw tapet, unikatowy artbook w formie PDF do pobrania oraz ścieżkę dźwiękową. Cena będzie wynosić 129.99 zł.

KURSK - edycja kolekcjonerskaEdycja kolekcjonerska prócz tego, co ma edycja standardowa otrzyma kupon na dodatek Kengir, grę planszową KURSK: The Board Game do samodzielnego wydruku oraz nowelkę O.R.P. w formie ebooka. Cena ma wynosić 159.99 zł.

Dla osób, które zakupią grę w przedsprzedaży Jujubee oferuje 20% rabat. Ceną będą wynosić odpowiednio 99.99 zł i 129.99 zł.

Istnieje także możliwość dodania gry do listy życzeń na platformie Steam.

KURSK to inspirowana faktami pierwsza przygodowo-dokumentalna gra wideo w historii. W tytule wcielamy się w szpiega, który trafia na pokład rosyjskiego okrętu nuklearnego K-141 Kursk. Naszym zadaniem jest zdobycie tajnych informacji dotyczących rewolucyjnych torped superkawitacyjnych „Szkwał”. Podczas realizowania swojej misji stajemy się świadkiem dramatycznych wydarzeń, które wstrząsnęły ówczesnym światem.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments