Akcja NVIDIA CHARITY STREAM uzbierała łącznie 80 000 zł na wsparcie osób z nowotworami krwi. Kilkudziesięciu uczestników charytatywnego wyzwania przez 36 godzin prowadzili stream grając w tak popularne tytuły. Były nimi PlayerUnknown’s Battlegrounds, Fortnite, Counter Strike: Global Offensive czy League of Legends. Zmagali się przed ekranami komputerów w warszawskim studiu NVIDIA.

W inicjatywie wzięli udział gracze i znani YouTuberzy, m.in. reZigiusz, Izak, Pasha Biceps, Nervarien oraz Wonziu. Nie zabrakło również członków e-sportowych drużyn – PRIDE, Team Kinguin i AGO Gaming. Wszyscy namawiali widzów, by rejestrowali się w bazie potencjalnych dawców szpiku kostnego i wpłacali darowizny na rzecz Fundacji DKMS.

W warszawskim studiu do wsparcia tych osób gorąco nawoływał także Wojciech „Łozo” Łozowski, były wokalista grupy Afromental – sam zagrał w Rocket League.

YouTuberka Dorota’s Freaks upodobniła kilkoro graczy ze studia do postaci ze znanych gier, dbając o wyjątkowy klimat całego wydarzenia.

NVIDIA CHARITY STREAM