[vc_gallery interval=”3″ images=”27413″ img_size=”full”][vc_wp_text]

— Zakończenie konkursu 25.11.2017r. —

[/vc_wp_text]

Od dłuższego czasu na portalu pojawiają się recenzje różnych produktów firmy SilverStone. Są to obudowy, chłodzenia procesorów i inne akcesoria. Postanowiliśmy wspólnie  zorganizować z tej okazji jesienny konkurs z SilverStone dla naszych czytelników.

Przygotowaliśmy go tak, abyście musieli wykazać zmysłem poszukiwania informacji oraz umiejętnością robienia zdjęć. Do zrobienia macie kilka prostych pytań, na które odpowiedzi znajdziecie na naszym portalu oraz stronie firmy SilverStone. Będziecie musieli również przesłać nam jedno zdjęcie, ukazujące Wasz Komputer Jesienią. Wygrają najlepsze zdjęcia.

Poprawne odpowiedzi prosimy przesyłać za pomocą formularza na dole stron. Na nadsyłanie macie czas do dnia 25 listopada do godziny 23:00. Zwycięzcami zostaną osoby, które wybierze, jury złożone z przedstawicieli PcMod.pl oraz SilverStone. Z wybranymi osobami skontaktujemy się mailowo.

Nagrody przewidziane w konkursie:

  1. Chłodzenie wodne
  2. Dwie obudowy na dyski twarde 2.5 cala
  3. Podkładki pod mysz x3

Wyniki konkursu fotograficznego Konkursu Komputer Jesienią.

Niestety konkurs nie został rozstrzygnięty tylko dwóch użytkowników wysłało prawidłowe odpowiedzi. Zostali oni nagrodzeni wspaniałymi podkładkami dla graczy  firmy SilverStone RVP-01.
Jesienny konkurs z SilverStone 1Zapraszamy do udziału w następnych konkursach.

Nagrodzone prace.

Jesienny konkurs z SilverStone 2
Pana Piotra z Łodzi

Jesienny konkurs z SilverStone 3
Pana Krzysztofa z Chorzówa

454FaniLubię
217ObserwującyObserwuj