Studio Ninja Theory wprowadziło na rynek grę Hellblade: Senua’s Sacrifice. Tytuł jest grą akcji i stawia na duże zwiedzanie rozległych poziomów. Wcielamy się w postać celtyckiej wojowniczki o imieniu Senua. Wyrusza ona w niezwykłą wędrówkę, by walczyć o duszę swojego ukochanego w piekle wikingów.

Hellblade: Senua’s Sacrifice była tworzona we współpracy z neurologami i osobami cierpiącymi na psychozę. Dzięki temu z niezwykłą intensywnością oddaje melancholijną wściekłość zdruzgotanego umysłu Senui.


Poprzedni artykułDelock przełącznik HDMI UHD z trzema wejściami HDMI
Następny artykułFootball Manager 2018 zadebiutuje już 10 listopada
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.