Hard Reset Redux – apokalipsa cyborgów nadchodzi

0

Flying Wild Hog udostępniło oficjalnie grę Hard Reset Redux. Tytuł został ulepszony wizualnie, dodano nowe typy przeciwników, poprawiono balans rozgrywki i udoskonalono wydajność. Ale to nie wszystko – Fletcher ma teraz nową broń, czyli zabójczą cyber-katanę, która w połączeniu z możliwością wykonywania szybkich uników pozwoli na zupełnie nowy sposób rozprawiania się z przeciwnikami – osobisty, bezpośredni i bardzo, bardzo emocjonujący.

Dodatkowo każdy posiadacz Hard Reset Redux otrzyma cyber-katanę jako dodatkową broń w grze Shadow Warrior 2, gdy tylko nastąpi jej premiera. Wszyscy posiadacze oryginalnego Hard Reset na Steamie otrzymają 85% zniżkę ceny przy zakupie wersji Redux (na tym samym koncie). Oferta dostępna jest natychmiastowo i nie ulegnie przedawnieniu, ale jest niekompatybilna z innymi promocjami na Hard Reset Redux. Co więcej! Promocja obowiązuje też w przypadku wszystkich nabywców gry Shadow Warrior (2013), dostępnej na platformach Steam i GOG.

Mury zostały zniszczone. Maszyny przedarły się do środka i grożą całkowitym wyniszczeniem cywilizacji człowieka. Czy jesteście w stanie wybronić miasta Bezoar? Czy powstrzymacie maszyny przed przejęciem kontroli nad Sanktuarium – superkomputerem gromadzącym świadomość miliardów ludzi?