Bethesda Softworks i Zenimax Online poinformowali, że we wrześniu na rynku pojawi się The Elder Scrolls Online: Gold Edition. Będzie to specjalne wydanie zawierające podstawową wersję gry, a do tego wszystkie aktualizacje i rozszerzenie, jakie do tej pory wyszły. Przyszli posiadacze otrzymają także konia Palomino oraz 500 koron. Nowa promocja ma zachęcić jeszcze więcej graczy do odwiedzenia świata gry.

The Elder Scrolls Online: Gold Edition to gra komputerowa z gatunku MMORPG, której premiera odbyła się 4 kwietnia 2014. Akcja gry umiejscowiona jest w fikcyjnym świecie Tamriel, na tysiąc lat przed wydarzeniami opisanymi w The Elder Scrolls V: Skyrim. Gracz ma możliwość dołączenia do jednego z trzech sojuszy: Paktu Ebonheart, Dominium Aldmeru i Przymierza Daggerfall.

Premiera gry została zaplanowana na 9 września. Nie podano jeszcze oficjalnych cen.


ŹRÓDŁOign.com
Poprzedni artykułZombie Night Terror dostępne w przedsprzedaży z 15% zniżką
Następny artykułHTC Vive ma problemy z kartami GTX 1070 i GTX 1080
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.