Fan Gwiezdnych WojenDavid Esparza Guerrero udostępnił kolejny film, ukazujący remake gry X-Wing na silniku Unity 3D. Projekt został wykonany w ramach społeczności moderskiej XWVM. Przypomnijmy, że gra X-Wing ukazała się w 1993 roku i była bardzo ceniona na swoje czasy. Postęp prac jest na dość zaawansowanym etapie, w porównaniu do tego z końca stycznia tego roku.

Osoby zainteresowane powinny śledzić grupę na FB: https://www.facebook.com/groups/512806878928876/, gdzie na bieżąco ukazują się różne informacje.


Poprzedni artykułRazer Lancehead – bezprzewodowa mysz dla graczy z sensorem optycznym 5G
Następny artykułGenesis będzie miał stoisko podczas konwentu East European Comic Con 2017
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.