Dzisiaj rano na serwery weszła najnowsza aktualizacja do Guild Wars 2, popularnego MMORPG od studia ArenaNet. Łatka dodaje do gry między innymi nową atrakcję: wyścigi na żukach.

Przy okazji jednego z ostatnio dodanych epizodów do kampanii fabularnej Living World 4, studio ArenaNet postanowiło dać graczom nowego wierzchowca – wyścigowego żuka. Dzięki pozytywnemu odzewowi ze strony społeczności, twórcy Guild Wars 2 zdecydowali się pójść o krok dalej i wprowadzić do gry opcję wyścigów przy użyciu naszych poczciwych robaczków.

Guild Wars 2 - żuk

Do dyspozycji ścigających się oddano pięć tras, znajdujących się w kilku wybranych krainach z podstawowego Guild Wars 2. Każdy “tor” oferuje dwa tryby zabawy: jednoosobową próbę czasową, która pozwala graczowi raz dziennie zdobyć kilka skrzynek w zależności od naszego czasu, oraz wyścig, w którym przyjdzie nam rywalizować z innymi rajdowcami. Zarówno w jednym jak i drugim trybie, możemy liczyć na sporo adrenaliny oraz atrakcyjne nagrody.

Guild Wars 2 - trasa wyścigu w Gendarran Fields
Przykładowa trasa wyścigu w Gendarran Fields.

Za nasze osiągnięcia otrzymujemy specjalną walutę, Racing Medallion, którą możemy wymienić na stylizowane wyścigami skórki do hełmów, jedzenie, toniki czy… części do stworzenia własnego toru wyścigowego w twierdzach gildii.

Guild Wars 2 - wyścigowe gogle
Postać autora wpisu ze zdobytymi wyścigowymi goglami.

Wyścigi dostępne są zarówno dla posiadaczy żuków jak i osób, które tego zwierzaka nie posiadają. Dla graczy z tej drugiej kategorii udostępniono możliwość “wynajęcia” wierzchowca za 1 sztukę srebra na godzinę. W przypadku posiadania wykupionego dodatku Path of Fire wyżej wspomniany epizod, w którym istnieje możliwość zdobycia żuka, ma być udostępniony dla każdego za darmo do 7 stycznia.

Guild Wars 2 - wyścig

Guild Wars 2 można pobrać za darmo już teraz na oficjalnej stronie gry.


Poprzedni artykułSuperNova CS:GO Malta: Virtus.pro przegrywa z amerykańskim zespołem Team Liquid
Następny artykułBeyond the Baltic Sea – nowy dodatek do gry Euro Truck Simulator 2
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments