W sieci pojawiły się zdjęcia lipcowego wydania magazynu Game Informer z informacją o grze Assassin’s Creed Origins. Jest tam pokazana okładka czasopisma, na której można zobaczyć głowę Sfinksa, głównego bohatera oraz orła. Dodatkowo mamy również okładki z wydań pudełkowych, a także datę oficjalnej premiery. Tą ustalono na 27 października tego roku. Gra ma się ukazać na komputery osobiste i konsole ósmej generacji.

Game Informer z Assassin’s Creed Origins

Akcja Assassin’s Creed Origins przenosi nas w czasy starożytnego Egiptu. Wcielamy się w postać assasina o imieniu Bayek. Jako towarzysza będzie miał u swego boku orła. Podobno pojawią się jeszcze inne grywalne postacie, ale na razie nic o nich nie wiemy.

Game Informer z Assassin’s Creed Origins


ŹRÓDŁOgematsu.com
Poprzedni artykułPróbki inżynieryjne – najnowsze zestawienie układów AMD i Intel
Następny artykułStudio Piranha Bytes udostępnia nowy zwiastun z gry Elex
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.