CD Projekt RED obchodzi 3 urodziny gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Trzy lata temu miała miejsce jej oficjalna premiera, która rozsławiła jeszcze bardziej polskie studio. Prócz tego autor książek o Wiedźminie, czyli Andrzej Sapkowski zyskał ogromny rozgłos. Można by powiedzieć, że to jeden z produktów, który promuje do dzisiaj Polskę. Stosowny wpis w tej kwestii pojawił się na Twittrze.

A skoro już jesteśmy po świętowaniu. Na jesieni seria gier z Wiedźminem w roli głównej świętowała 10 lecie. CD Projekt RED z tej okazji przygotował specjalny film.

Warto się również zapoznać z panelem dyskusyjnym, który odbył się w ramach PAX West 2017:

NA konie mały smaczek o popularności. Zapewne wiecie, że branża pornograficzna nie ominie niczego popularnego. I to samo spotkało Wiedźmina. Powstała seria filmów o dźwięcznej nazwie: The Bewitcher.


Poprzedni artykułASRock szykuje płytę główną Fatal1ty AB450 Gaming-ITX/ac
Następny artykułTrace & Bake, czyli Tracer piecze ciasto z okazji rocznicy Overwatch
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.