fbpx
Strona głównaSprzętCooler Master MasterKeys Pro L Crystal Edition z przezroczystą obudową

Cooler Master MasterKeys Pro L Crystal Edition z przezroczystą obudową

Firma Cooler Master wprowadziło do sprzedaży klawiaturę MasterKeys Pro L Crystal Edition. Jest to specjalna edycja MasterKeys Pro L, posiadająca przezroczystą obudowę. Cooler Master chciał tym samym nadać klawiaturze wyjątkowy wygląd, ale także wzmocnić efekt podświetlenia RGB. Urządzenie posiada przełączniki Cherry MX, uznawane przez graczy za jedne z najlepszych na rynku.

Zastosowano także procesor ARM Cortex M3, który ma pozwalać na nagrywanie makr oraz szybki czas reakcji. Dodano również technologię N-key z 6-key rollover, by przy jednoczesnym korzystaniu z kilku przycisków każdy z nich zadziałał właściwie.

Klawiatura MasterKeys Pro L Crystal Edition, która działa zaraz po podpięciu do komputera. Nie trzeba instalować żadnych sterowników. Osoby chcące większej liczby opcji, mogą skorzystać z dodatkowego oprogramowania. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników producent przygotował zestaw narzędzi SDK, do tworzenia własnych trybów podświetleń.

Cooler Master MasterKeys Pro L Crystal Edition

Klawiatura MasterKeys Pro L Crystal Edition kosztuje 179.95$ i jest dostępna w oficjalnym sklepie Cooler Master.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać