Wydawca 1C udostępnił darmowe demo gry Fall of Light. Za tytuł odpowiada studio RuneHeads, a gra zostanie wydana 28 września 2017 roku. Do tego czasu można za darmo przetestować grę. Fall of Light jest to RPG z elementami zwiedzania jaskiń. Cały świat w grze został spowity przez mrok. Wcielimy się w postać Nyx, której zadaniem jest doprowadzenie córki do ostatniego miejsca skąpanego w promieniach słońca.

Demo gry Fall of Ligh udostępnia pierwszy poziom. Gracze wypróbują jaka panuje atmosfera, jakie są umiejętności, sterowanie postacią oraz sama fabuła.


Poprzedni artykułT-Mobile Warsaw Games Week – rusza sprzedaż biletów
Następny artykułAncestors staje się Ancestors Legacy. Zobacz wikingów w akcji
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.