Firma Ubisoft ujawniła zawartość edycji kolekcjonerskich Far Cry 5. Będą one przeznaczona dla wszystkich fanów, którzy lubią mieć więcej niż tylko grę w swojej cyfrowej bibliotece. W edycji The Hope County, Montana Collector’s Case znajdzie się Far Cry 5 Gold, 45-centymetrowe rogi i czaszka jelenia, metalowe opakowanie, pudełko kolekcjonerskie, mapa oraz ścieżka dźwiękowa z gry. Koszt całości ma wynieść jedynie 179,99 dolarów.

Ubisoft ujawniła zawartość edycji kolekcjonerskich Far Cry 5 1

W edycji The Father Collector’s Edition znajdziemy natomiast Far Cry 5 Standard Edition, figurkę Josepha Seeda stojącego przed witrażem, pudełko kolekcjonerskie, metalowe pudełko, mapę turystyczną Hope County oraz ścieżkę dźwiękową z gry. Koszt całości ma wynieść jedynie 120 dolarów.

Ubisoft ujawniła zawartość edycji kolekcjonerskich Far Cry 5 2


Poprzedni artykułMiddle-Earth: Shadow of War – udostępniono film z 30 minutową rozgrywką
Następny artykułGeForce GTX USB do wygrania, jako pamięć USB w limitowanej edycji
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.