Ubisoft ogłosił nowy format rozgrywek esportowych dla gry Tom Clancy’s Rainbow Six na lata 2018-2020. Wprowadzone zostają dwa turnieje typu Major, z najbardziej zaciekłymi starciami. Główne zawody to obecnie Six Invitational, które odbywają się standardowo w lutym. Do puli rozgrywek dołącza natomiast turniej Six Major, który jest zaplanowany na sierpień. Jego pierwsza edycja odbędzie się w Paryżu, w sierpniu 2018 roku.

Ubisoft ogłosił również pule nagród. I tak Six Major to kwota 350 000 dolarów. Six Invitational natomiast to aż 500 000 dolarów. W obu turniejach udział weźmie 16 drużyn z całego świata.


Poprzedni artykułStar Citizen: Calling All Devs – Weather, EMP and Evocati
Następny artykułSpojrzenie na rasę Żniwiarzy i ich rolę w grze Ash of Gods
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.