Kalypso Media udostępniło garść informacji o grze Tropico 6. Tytuł ma być większy i jeszcze bardziej ambitny, niż poprzednie części. Gra jest tworzona na silniku Unreal Engine 4, a oprócz kampanii, pojawi się tryb wieloosobowy. Do dyspozycji graczy oddane zostaną wyspy, którymi będzie można zarządzać jednocześnie. Do tego pojawią się mosty, tunele, kolejki linowe, autobusy oraz taksówki.

Ciekawym urozmaiceniem będzie drzewko technologiczne. Dzięki niemu będzie można poprawić dobrobyt swoich obywateli. Do tego dojdą agenci, których zadaniem będzie wykradanie planów specjalnych budynków i cudów. Jeżeli misja się powiedzie, to taką budowlę będzie można wznieść w naszym kraju.

Osoby lubiące zadowalać obywateli, będą mogli wygłaszać ponownie przemówienia z balkony prezydenckiego.


ŹRÓDŁOworldoftropico.com
Poprzedni artykułMaking Call of Duty, czyli troszkę informacji o Call of Duty: WWII
Następny artykułLogitech MX Master 2S i MX Anywhere 2S – nowe myszy dla biznesu
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.