Electronic Arts dodało grę Titanfall 2 do usługi Origin Access. Widać zatem, że sprzedaż tytułu nie idzie zbyt dobrze. Jest to także chęć zarobienia chociaż niewielkiej części pieniędzy oraz nakłonienia graczy do zainteresowania grą. Warto nadmienić, że Titanfall 2 oferuje rozbudowaną kampanię fabularną oraz świetny tryb wieloosobowy. Niedawno także pojawił się dodatek Operation Frontier Shield.

Usługa Origin Access kosztuje obecnie 14,99 miesięcznie lub 79,99 zł rocznie. Użytkownik otrzymuje dostęp do stale poszerzanej biblioteki gier, obecnie liczącej ponad 70 tytułów.


ŹRÓDŁOgamespot.com
Poprzedni artykułGOG.com uruchomiło Weekly Sale Vol.26 z 48 grami
Następny artykułPoznań Game Arena 2017 już za dwa miesiące. Z kim się widzimy?
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.